seilama

 

Aita Tiki Itatael teadvustada mereprügi probleemi tulles Haapsalusse seilama. Augustis ootab Itatae pardale purjetamishuvilisi, kes soovivad osa saada autentsest purjetamiselamusest käsitöö-katamaraaniga.

  • Kui tahad lennata, aga mitte eriti kõrgelt, siis sobib sulle Väike Tiir Eeslahel ning kui tekib tahtmine, siis miks mitte lisada reisukavasse pisike suplus keset merd laiuval Einby liivade madalikul
    Maksumus: kuni 2 inimest – 50€/h;  3-4 inimest – 120 €/h; santsu kestvus sõltuvalt ilmast ja isust 1-1,5h.
  • Kui oled parandamatu romantik, siis pakun sulle võimalust nautida Tiki Itatae pardal päikeseloojangut ja kuurortlinna Haapsalu panoraami, mis tasa tuhmub suveõhtu pastelsete värvide kaskaadis.
    Maksumus: kuni 2 inimest – 60€/h;  3-4 inimest – 140 €/h
  • Kui aga on isu väikese seikluse järele Vormsi saarel, siis Tiki Itatae on valmis sõidutama vandersellid Vormsisse Sviby sadamasse, kus on võimalik pikniku pidada või siis hoopistükkis rattad rentida ning pisut saarel ringi vaadata ja miks mitte astuda sisse kõrtsu keha kinnitamiseks.
    Maksumus: kuni 2 inimest – 60€/h;  3-4 inimest – 140 €/h; santsu kestvus sõltuvalt ilmast ja isust 4-8h.
  • Kui aga hing igatseb kaugemale kui silm suudab seletada ja südant tõmbab veel avastamata Väinamere laidudele ja abajatesse, siis kontakteeru julgelt ning koos paneme sobiva kursi maha.

Info ja broneerimine: 56 88 0 949 // wetland@planet.ee

Videolugu Tiki Itatae suurematest plaanidest:

Vaata ka videot Tiki Itatae veeskamisest ja ristimisest: