seilama

 

Hing igatseb väikese seikluse järele? Mõlemat parrast liipavate lustikummutitega loksumine Tallinna ja Pärnu lahel on monotoonseks muutunud? Otsid võimalust kogeda täiel rinnal Lääne-Eesti saarte ja laidude võlusid? Soovid peesitada leetseljakutel ja randuda abajates, mis jäävad kiiljahtidele kättesaamatuks?

Unikaalne käsitöökatamaraan Tiki Itatae kutsub sind endaga koos avastama seda ruumi, mis avaneb merele lähedal olles. Iga retk Tiki Itataega on eripärane kogemus, kuna merel sõltume täielikult tuulest ja enda käterammust — naftapurjede puudumine annab võimaluse kogeda seilamist selle kõige ehedamal kujul ja iga vandersell saab käe külge panna: purje heisates, sooti timmides või mõlaga kühveldades.

  • Kui tahad lennata, aga mitte eriti kõrgelt, siis sobib sulle Väike Tiir Eeslahel ning kui tekib tahtmine, siis miks mitte lisada reisukavasse pisike suplus keset merd laiuval Einby liivade madalikul
    Osaluspanus: kuni 2 inimest – 100€/h;  3 inimest – 180 €/h; santsu kestvus sõltuvalt ilmast ja isust 1-1,5h.
  • Kui oled parandamatu romantik, siis pakun sulle võimalust nautida Tiki Itatae pardal päikeseloojangut ja kuurortlinna Haapsalu panoraami, mis tasa tuhmub suveõhtu pastelsete värvide kaskaadis.
    Osaluspanus: kuni 2 inimest – 100€/h;  3 inimest – 180 €/h; Tunnike nautlemist on täitsa paras 🙂
  • Kui aga on isu väikese seikluse järele Vormsi saarel, siis Tiki Itatae on valmis sõidutama vandersellid Vormsisse Sviby sadamasse, kus on võimalik pikniku pidada või siis hoopistükkis rattad rentida ning pisut saarel ringi vaadata ja miks mitte astuda sisse kõrtsu keha kinnitamiseks.
    Osaluspanus: kuni 2 inimest – 100€/h;  3 inimest – 180 €/h; santsu kestvus sõltuvalt ilmast ja isust 4-8h.
  • Kui aga hing igatseb kaugemale kui silm suudab seletada ja südant tõmbab veel avastamata Väinamere laidudele ja abajatesse, siis kontakteeru julgelt ning koos paneme sobiva kursi maha.

Info ja broneerimine: 56 88 0 949 // agur.paesuld@gmail.com

Tiki Itatae seilamas Vahemerel: